tree 990840 1920

Klausučių miestelio šventė

Visi žinome kokį mėnesį esame gimę. Gimtadienio dienos laukia didelis ir mažas. Prisikviečia draugų, sugalvoja visokių linksmybių, išsikepa tortą ir švenčia. Taip vyksta žmogaus gyvenime. Tačiau ne tik žmones švenčia tą brangią dieną. Birželio 1-ąją Klausučių miestelis šventė pirmąjį, bet jau 98-ąjį Gimtadienį. Labai džiugu, kad susirinkusius su švente sveikino LR seimo narys Ričardas Juška, Klausučių kultūros centro direktorius Michailas Astašenkovas. Dainomis sveikino vaikučių ansamblis „Šypsenėlė", „Upelės" šokėjos, „Ulytėlės" dainininkės, Dalytės ir Gintauto duetas. Ačiū vadovėms Elenai, Vilmai, Daivai. Į gimtadienio šventę atvyko Veliuonos kultūros centro kolektyvai „Veliuona", „A'DAMOS", solistas Naglis Mačėnas. Ačiū vadovėms Jadvygai ir Linai. Šventės metu vaikai galėjo pašokinėti ant batuto, pasivažinėti traukinuku.

Šventės metu buvo įteiktos "Klausučių šviesuolis" nominacijos. Labai gaila, kad tik vienam buvo ji įteikta per šventę - Stanislovui Džiaugiui „Už švietimo ir meninės veiklos puoselėjimą". Kitiems nominantams statulėlės ir gėlės perduotos po šventės: Aldonai Stumbrienei "Už kultūros ir meno puoselėjimą", Rimantui Slavikui "Už sportinės veiklos puoselėjimą", Violetai Puzinienei "Už tautodailės puoselėjimą". Buvo ir apdovanota gražiausių karolių savininkė - Angelė. Jai padovanoti karoliai. Prizą įsteigė Giedrė Vasilijevaitė-Jackienė.

Vakarą vainikavo šventinis fejerverkas ir grupės „Brėmeno muzikantai" koncertas. O visi norintys šokti - šoko su Raimondo ir Vytauto dueto atliekamomis dainomis.

AČIŪŪŪŪŪ rėmėjams, pagalbininkams, visiems, kurie atėjote į šventę!

Gimtadienis praėjo! Lauksim 99-ojo!!!

 

Klausučių kultūros centras

Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Įmonės kodas: 302526233,
Adresas: A.Daugėlos 2, Klausučiai, Jurbarko raj.
El. paštas: klausuciukc@gmail.com

Juodaičių skyrius

Adresas: Liepų g. 1, Juodaičiai, Jurbarko raj.
El. paštas: klausuciukc@gmail.com

Administracijos darbo laikas
Pirmadienis – ketvirtadienis 8.00 - 17.00 val.
Penktadienis 8.00 - 15.45 val.
Pietų pertrauka: 12.00 - 12.45 val.